DŘEVOSTAVBY Z MASIVNÍCH CLT PANELŮ

Společnost Petr Vítek specializované stavební činnosti Vám nabízí jedinečnou možnost pořídit si SKUTEČNOU DŘEVOSTAVBU. Dřevostavba je stavěna konstrukčním systémem DEKPANEL z masivních šroubovaných dřevěných panelů. Stavba z této riginální panelové technologie má skvělé technické parametry, stejně tak i statické, tepelně-technické, akustické a požární parametry.

VZDUCHOTĚSNOST

Systéme DEKPANEL z masivních šroubovaných dřevěných panelů nabízí vzduchotěsnou úpravu s označením F. Panely jsou opatřeny vzduchotěsnou folií, která je vložena přímo mezi vrstvy prken při výrobě panelu. Díky tomu je folie chráněná před poškozením během manipulace a montáže. Samotný panel je DIFÚZNĚ OTEVŘENÝ

EKOLOGICKÉ ASPEKTY

Skutečně je to ze dřeva, které pochází z českých lesu. Při výrobě se pracuje s minimálním množstvím odpadu a opravdu se využije vše příroda může dát. Nepoužíváme žádná lepidla ani chemické přípravky.

STATICKÁ ÚNOSNOST

Statickou únostnost byla testována v laboratořích a dosáhla výborných výsledků. Ačkoliv jsou panely tenké, mají velmi vysokou nostnost jak pro svislé tak pro vodorovné zatížení.